🌳Do zobaczenia we wrześniu 2023!🌳  

Organizator:

Sięgnij po złoto! Konkurs o Złoty Medal MTP Rozpoczęty!

Podziel się

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Targi EKO-LAS 2023 odbędą się w dniach 7-9 września 2023. Również podczas tej edycji nie zabraknie oficjalnego wręczenia Złotego Medalu laureatom konkursu. 

Złoty Medal jest już rozpoznawalną marką. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość oraz nowoczesność.

Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą prezentowane na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym czy użytkowym i mogą być wzorem dla innych.

Stworzenie innowacji wymaga wyjścia poza utarte ścieżki i sposoby myślenia. Nie każda firma to potrafi. Dlatego nagradzamy liderów biznesowych za innowacyjne produkty i rozwiązania, ponieważ wchodzenie na nowe pola i wyróżnienie się, wymaga przede wszystkim odwagi.

Laureaci dumnie prezentują tę prestiżową nagrodę zdobytą na targach Grupy MTP, nie tylko na ekspozycji, lecz posługują się tym motywem w komunikacji skierowanej do kontrahentów, końcowych użytkowników i konsumentów.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem portalu Strefa Wystawcy w terminie do 5 sierpnia 2023 roku. 

Regulamin Konkursu Więcej o konkursie