Aktualności
24.05.2016
Zbierz kolegów po fachu, przyjedź na Targi Eko-Las z grupą i zapłać mniej za bilet! Jak to zrobić?

[ więcej ]


20.05.2016
Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna edycja Targów Eko-Las otrzymała wsparcie medialne od najważniejszych czasopism na rynku leśnym i drzewnym.

[ więcej ]


17.05.2016
24 maja mija termin zgłoszeń do Targów EKO-LAS, który daje możliwość skonsultowania najlepszej lokalizacji. Koniecznie zgłoś się już dziś i rozpocznij również promocję nowości targowych.

[ więcej ]


Archiwum

EKO-LAS, 1-3 września 2016 roku

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XV edycji Targów Gospodarski Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, która odbędzie się Janowie Lubelskim w dniach 1-3 września 2016 roku.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne tak wielkie wydarzenie skierowane do sektora leśnego w Polsce, które w całości organizowane jest na terenach leśnych. Od lat Targi EKO-LAS stanowią najlepszą okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. EKO-LAS to sprawdzona marka, którą doceniają przedstawiciele branży leśnej zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą wiedzy i doświadczeń. Atutem Targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do profesjonalnych zwiedzających oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami z branży leśnej.

 

[ Wstecz ]