Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
25.07.2016
Na Targach EKO-LAS (1-3 września 2016 roku) będzie można zobaczyć maszyny i urządzenia wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


25.07.2016
Kiedy któregoś dnia podczas kolejnego wypadu w ulubiony zakątek lasu, zamiast okazałych, dobrze nam znanych sosen czy buków, zastaniemy pole świeżych pniaków i połamanych gałęzi, zdumieni przetrzemy oczy. Co tu się stało? Dlaczego ktoś wyciął te drzewa?

[ więcej ]


20.07.2016
Zaprojektowany tak, aby dostarczyć wyższej produktywności oraz niezawodności przez cały okres użytkowania. Mocny silnik wysokoprężny marki John Deere charakteryzuje się niespotykaną w swojej klasie oszczędnością zużycia paliwa oraz ograniczeniem emisji związków toksycznych.

[ więcej ]


Więcej aktualności

EKO-LAS, 1-3 września 2016 roku

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XV edycji Targów Gospodarski Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, która odbędzie się Janowie Lubelskim w dniach 1-3 września 2016 roku.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne tak wielkie wydarzenie skierowane do sektora leśnego w Polsce, które w całości organizowane jest na terenach leśnych. Od lat Targi EKO-LAS stanowią najlepszą okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. EKO-LAS to sprawdzona marka, którą doceniają przedstawiciele branży leśnej zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą wiedzy i doświadczeń. Atutem Targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do profesjonalnych zwiedzających oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami z branży leśnej.

 

[ Wstecz ]