Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
18.01.2017
Dokładnie za rok, 18 stycznia rozpocznie się siódma edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY.

[ więcej ]


30.12.2016
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym, Partnerom i Sympatykom, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

[ więcej ]


22.12.2016
Życzymy pełnych spokoju i ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Niech świąteczne dni będą dla Państwa czasem relaksu i odpoczynku, spędzonym w gronie najbliższych.

[ więcej ]


Więcej aktualności

EKO-LAS - UDANA INTEGRACJA BRANŻY LEŚNEJ!

– EKO-LAS to wydarzenie silnie wspierające rozwój branży leśnej. Podczas tegorocznej odsłony odnotowaliśmy liczny udział profesjonalnych zwiedzających, których docenili także wystawcy. Tym bardziej, że wiele z rozmów biznesowych zakończyło się sprzedażą – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. Tegoroczną ekspozycję odwiedziło 5159 osób. Na powierzchni ok. 59.000 mkw swoją ofertę zaprezentowało ponad 130 firm. Wśród nich pojawili się branżowi liderzy jak i młode przedsiębiorstwa dopiero wchodzące na rynek. Do dyspozycji zwiedzających było blisko 200 marek, 4 produkty wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także około 50 nowości.

Widzimy się w 2018 roku

– Dziękuję wszystkim wystawcom, zwiedzającym, mediom, a także związkom i stowarzyszeniom za udział w Targach EKO-LAS – podkreśla Jakub Patelka. – Goszczenie tak znakomitego grona z branży leśnej było dla nas wielkim zaszczytem. Mam nadzieję, że pobyt na Targach okazał się owocny, a stworzony przez nas grunt pod nowe kontakty przyczyni się do długofalowych kontraktów – dodaje.

[ Wstecz ]