Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
15.09.2016
Jeden z patronów medialnych Targów EKO-LAS – Gazeta Leśna – przygotowała relację z trzydniowego wydarzenia. Zapraszamy do jej obejrzenia.

[ więcej ]


12.09.2016
Po raz 15. na Targach Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS spotkali się profesjonaliści z branży leśnej i drzewnej.

[ więcej ]


08.09.2016
Czy wiesz, że niemal 40% polskich internautów blokuje reklamy w Sieci? Ten wynik świadczy o tym, że odbiorcy zmęczeni są obecnością przekazów reklamowych w swoim życiu – te zazwyczaj drażnią ich i irytują. I choć ponad połowa Internautów doceniła wygodę, jaką dają im spersonalizowane bannery, to tyle samo osób potwierdziło, że obecna postawa marketingowców zniechęca nie tylko do wyświetlanych reklam, ale także do marek.

[ więcej ]


Więcej aktualności

EKO-LAS - UDANA INTEGRACJA BRANŻY LEŚNEJ!

– EKO-LAS to wydarzenie silnie wspierające rozwój branży leśnej. Podczas tegorocznej odsłony odnotowaliśmy liczny udział profesjonalnych zwiedzających, których docenili także wystawcy. Tym bardziej, że wiele z rozmów biznesowych zakończyło się sprzedażą – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. Tegoroczną ekspozycję odwiedziło 5159 osób. Na powierzchni ok. 59.000 mkw swoją ofertę zaprezentowało ponad 130 firm. Wśród nich pojawili się branżowi liderzy jak i młode przedsiębiorstwa dopiero wchodzące na rynek. Do dyspozycji zwiedzających było blisko 200 marek, 4 produkty wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także około 50 nowości.

Widzimy się w 2018 roku

– Dziękuję wszystkim wystawcom, zwiedzającym, mediom, a także związkom i stowarzyszeniom za udział w Targach EKO-LAS – podkreśla Jakub Patelka. – Goszczenie tak znakomitego grona z branży leśnej było dla nas wielkim zaszczytem. Mam nadzieję, że pobyt na Targach okazał się owocny, a stworzony przez nas grunt pod nowe kontakty przyczyni się do długofalowych kontraktów – dodaje.

[ Wstecz ]