Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
13.03.2017
Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

[ więcej ]


18.01.2017
Dokładnie za rok, 18 stycznia rozpocznie się siódma edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY.

[ więcej ]


02.11.2016
Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące – kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 1 – 4 grudnia CAVALIADY. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.

[ więcej ]


Więcej aktualności

EKO-LAS - UDANA INTEGRACJA BRANŻY LEŚNEJ!

– EKO-LAS to wydarzenie silnie wspierające rozwój branży leśnej. Podczas tegorocznej odsłony odnotowaliśmy liczny udział profesjonalnych zwiedzających, których docenili także wystawcy. Tym bardziej, że wiele z rozmów biznesowych zakończyło się sprzedażą – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. Tegoroczną ekspozycję odwiedziło 5159 osób. Na powierzchni ok. 59.000 mkw swoją ofertę zaprezentowało ponad 130 firm. Wśród nich pojawili się branżowi liderzy jak i młode przedsiębiorstwa dopiero wchodzące na rynek. Do dyspozycji zwiedzających było blisko 200 marek, 4 produkty wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, a także około 50 nowości.

Widzimy się w 2018 roku

– Dziękuję wszystkim wystawcom, zwiedzającym, mediom, a także związkom i stowarzyszeniom za udział w Targach EKO-LAS – podkreśla Jakub Patelka. – Goszczenie tak znakomitego grona z branży leśnej było dla nas wielkim zaszczytem. Mam nadzieję, że pobyt na Targach okazał się owocny, a stworzony przez nas grunt pod nowe kontakty przyczyni się do długofalowych kontraktów – dodaje.

[ Wstecz ]