Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
29.06.2016
W Strefie Doświadczalnej Młodego Leśnika można poczuć się jak we własnym labolatorium. To miejsce przyjazne przyszłym adeptom zawodu leśnika. Strefa Doświadczalna Młodego Leśnika to bogata oferta maszyn, ciągników i narzędzi, a także pojazdów do pozyskiwania i transportu drewna, zajęcia pokazowe poprowadzone przez studentów kierunków leśnych, spotkania z profesjonalistami z branży, a także ...

[ więcej ]


23.06.2016
Już niebawem firma Codimex Sp z o. o. zaprezentuje wysokiej jakości oznaczniki do cechowania z kodem kreskowym. Targi EKO-LAS będą zatem doskonała okazją do tego, by przyjrzeć się produktowi i zasięgnąć wiedzy na jego temat.

[ więcej ]


22.06.2016
Tegorocznej edycji Targów EKO-LAS towarzyszyć będą II Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów. Mistrzostwa odbędą się w piątek, 2 września 2016 roku. Uczestnikiem zawodów może być każdy profesjonalny operator forwardera, który wykaże przynajmniej roczne doświadczenie w pracy w charakterze operatora tej maszyny.

[ więcej ]


Więcej aktualności

EKO-LAS, 1-3 września 2016 roku

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XV edycji Targów Gospodarski Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, która odbędzie się Janowie Lubelskim w dniach 1-3 września 2016 roku.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne tak wielkie wydarzenie skierowane do sektora leśnego w Polsce, które w całości organizowane jest na terenach leśnych. Od lat Targi EKO-LAS stanowią najlepszą okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. EKO-LAS to sprawdzona marka, którą doceniają przedstawiciele branży leśnej zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą wiedzy i doświadczeń. Atutem Targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do profesjonalnych zwiedzających oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami z branży leśnej.

 

[ Wstecz ]