Na targi zapraszają:

    
 Aktualności
26.08.2016
Choć polskie lasy zdominowane są przez Lasy Państwowe, to jednak blisko 20% ich powierzchni stanowią lasy niepaństwowe: prywatne, kościelne, gminne i innych form własności. Czy na własnym lesie można zarobić?

[ więcej ]


25.08.2016
- Nasze czasopismo po raz setny trafiło do rąk specjalistów branży drzewnej i meblarskiej. Jego rosnąca popularność wynika przede wszystkim z zakresu poruszanej na jego łamach tematyki, która zawsze jest dostosowana do potrzeb polskiego przedsiębiorcy – mówi Piotr Kmiecik,r edaktor naczelny „Kuriera Drzewnego”.

[ więcej ]


25.08.2016
Czas spędzony na Targach umożliwi nawiązanie kontaktów handlowych oraz poszerzenie wiedzy, dzięki udziałowi w licznych wydarzeniach towarzyszących.

[ więcej ]


Więcej aktualności

EKO-LAS, 1-3 września 2016 roku

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XV edycji Targów Gospodarski Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, która odbędzie się Janowie Lubelskim w dniach 1-3 września 2016 roku.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne tak wielkie wydarzenie skierowane do sektora leśnego w Polsce, które w całości organizowane jest na terenach leśnych. Od lat Targi EKO-LAS stanowią najlepszą okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. EKO-LAS to sprawdzona marka, którą doceniają przedstawiciele branży leśnej zainteresowani innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą wiedzy i doświadczeń. Atutem Targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do profesjonalnych zwiedzających oraz wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących współtworzonych z partnerami z branży leśnej.

 

[ Wstecz ]