Aktualności
25.09.2018
Czasopismo Drwal, patron medialny Targów EKO-LAS przygotował film z wydarzenia. Sprawdźcie sami, jak wygląda największe wydarzenie w branży leśnej okiem OIKOS TV.

[ więcej ]


14.09.2018
Zapraszamy do obejrzenia relacji VIDEO przygotowanej przez Lasy Państwowe, które były partnerem strategicznym wydarzenia.

[ więcej ]


13.09.2018
Innowacyjne rozwiązania w maszynach i urządzeniach do pracy w lesie, panele dyskusyjne, spotkania z ekspertami oraz emocjonujące zawody, w których wzięli udział najlepsi forwarderzy i drwale ....

[ więcej ]


Więcej aktualności

Zapraszamy w 2020 roku!

Wiedza i biznes zdecydowanie idą w parze! O tym właśnie przekonali się uczestnicy Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. XVI edycja wydarzenia obyła się na terenie Nadleśnictwa Świebodzin w dniach 7-9 września.

W Mostkach koło Świebodzina, podczas największej w naszym kraju wystawy prezentującej ofertę maszyn, urządzeń oraz usług leśnych, spotkało się 6429 właścicieli Zakładów Usług Leśnych oraz ich pracowników, przedstawicieli Lasów Państwowych, właścicieli lasów prywatnych, pracowników przedsiębiorstw przemysłu drzewnego, przedsiębiorstw komunalnych, energetycznych, budowy dróg i mostów, a także uczniów szkół leśnych. – Za nami udane przedsięwzięcie, które po raz kolejny nie tylko zintegrowało środowisko leśne, ale i pomogło wyznaczyć nowe trendy – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu.

Czytaj całe podsumowanie edycji 2018 >>>

eko_las_3.jpg


[ Wstecz ]
Jesteśmy Członkiem
Zapraszamy na
Partnerzy Medialni