🌳

DO ZOBACZENIA W 2025! 🌳  

Organizator:

Konkurs o Złoty Medal

Podziel się

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Złoty Medal MTP to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat. Do konkursu o tą zaszczytną nagrodę rocznie startuje niemal 500 produktów. Eksperci odpowiednich dziedzin, poddają ocenie zgłoszone produkty z uwzględnieniem m. in. takich kryteriów jak innowacyjność, estetyka, ekonomiczność użycia czy bezpieczeństwo dla środowiska. Wyłonienie liderów branży, ma ułatwić konsumentom decyzję o zakupie. 

Sąd Konkursowy

Oceny produktów dokonuje grono wybitnych specjalistów reprezentujących odpowiednie dziedziny życia gospodarczego. Poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Złoty Medal MTP to rekomendacja specjalistów branżowych

W Konkursie nagradzane są produkty, a nie firmy, chociaż to one otrzymują wyróżnienie za swój wyrób, eksponat, czy koncepcję. Każdy pretendent do nagrody poddawany jest wnikliwej analizie m. in. pod względem takich kryteriów jak innowacyjność, estetyka, ekonomiczność użycia czy bezpieczeństwo dla środowiska. Wyłonienie liderów branży, ma ułatwić konsumentom decyzję o zakupie.

Pakiet medalisty

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem jest znana już na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Pozwala to poznańskim targom jeszcze lepiej promować zwycięzców.

Laureat Złotego Medalu otrzymuje „Pakiet medalisty” - komplet materiałów promocyjnych, które wystawca może wykorzystywać podczas targów, czy w kampanii promocyjnej produktu: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu MTP” oraz film i zdjęcia z gali wręczenia nagród.

Złoty medal MTP – Wybór Konsumentów

Złoty Medal MTP jest również dla laureatów kartą wstępu do walki o równie cenne wyróżnienie jakim jest Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów. W tym konkursie decydują już tylko głosy zwiedzających i internautów, a zwycięzca jest tylko jeden. Swoje głosy na wybrane produkty można przyznawać w specjalnie przygotowanej Strefie Mistrzów, a także na stronie www.zlotymedal.mtp.pl w ciągu 30 dni od dnia rozpoczęcia targów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefa Wystawcy.

STREFA WYSTAWCY Złoty Medal MTP Regulamin 2023