🌳

DO ZOBACZENIA W 2025! 🌳  

Organizator:

Zgłoś nowość i buduj wizerunek swojej marki!

Podziel się

Technologiczne innowacje oraz najnowsze maszyny i urządzenia, tym właśnie charakteryzuje się branża leśna i drzewna. Jak natomiast wyróżnić się spośród tłumu?

DAJ SZANSĘ SWOJEMU PRODUKTOWI!

Targi Eko-Las to przestrzeń, gdzie spotykają się profesjonaliści i pasjonaci, którzy fascynują się nowymi rozwiązaniami i produktami. Biorąc udział w tym wydarzeniu, będziecie mieli Państwo okazję przedstawić swoje innowacyjne pomysły, zdobyć cenne kontakty biznesowe, a także zaprezentować swoją firmę jako lidera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. 

Powiadom naszych zwiedzających o swojej obecności na Targach i o nowościach, które z pewnością przyciągną znakomite grono zaciekawionych specjalistów. 

Poprzez formularz mogą zgłosić Państwo, aż 3 nowości ze swojego arsenału produktów, technologii i usług. Będą one przez nas weryfikowane i upubliczniane szerokiemu gronu wystawców i zwiedzających. Jest to nie tylko możliwość przedstawienia swojej marki na rynku, ale i zaproszenie do osobistego sprawdzenia zgłoszonej nowości na Targach Eko-Las.

Nie czekaj dłużej i zgłoś swoje produkty lub technologie na targi Eko-Las. Z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji i zyskasz nowe możliwości dla swojej firmy!

WYPEŁNIJ FORMULARZ!