🌳

DO ZOBACZENIA W 2025! 🌳  

Organizator:

To jedyna taka okazja! Nie zwlekaj i zostań wystawcą podczas targów Eko-Las!

Podziel się

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Zgłoś się już teraz i przyłącz się do społeczności specjalistów oraz ludzi zainteresowanych gospodarką leśną, przemysłem drzewnym, a także ochroną środowiska. To będzie niezapomniane doświadczenie, które dostarczy Ci wielu inspirujących chwil!

Po raz kolejny tysiące profesjonalistów z branży leśnej spotkają się na największym wydarzeniu poświęconym tej branży w tej części Europy. Formuła targów, obejmująca demonstracje maszyn pracujących w prawdziwym terenie, przyciąga tłumy zwiedzających i czyni imprezę doskonałym miejscem do prezentacji
oferty produktów i usług.

 

Udział w targach EKO-LAS to wyjątkowa okazja, aby:

Zaprezentować swój asortyment maszyn leśnych i urządzeń dla leśnictwa

Celem Targów EKO-LAS jest promocja produktów oraz usług poprzez prezentacja innowacyjnych maszyn i urządzeń oraz kreowanie nowych trendów. Dzięki tym działaniom tworzymy miejsce do nawiązywania długotrwałych kontaktów biznesowych.

ZGŁOŚ UDZIAŁ W TARGACH

Dotrzeć z ofertą do tysięcy profesjonalistów

Targi Eko-Las to przede wszystkim prezentacja maszyn i urządzeń leśnych, lecz jej nieodzownym elementem jest nawiązywanie nowych dalekosiężnych kontaktów biznesowych. Tak chętnie odwiedzane targi przez specjalistów, dają wiele możliwości owocnych rozmów.

ZGŁOŚ UDZIAŁ W TARGACH

Spotkać reprezentantów władz lokalnych oraz leśnictw, nadleśnictw oraz Dyrekcji Lasów Państwowych

Patronem Targów Eko-Las została Dyrekcja Lasów Państwowych. Między innemu dzięki temu, gościć możemy najwyżej usytuowane osoby w naszym kraju specjalizujące się w tematyce gospodarki leśnej oraz przemyśle drzewnym.

ZGŁOŚ UDZIAŁ W TARGACH

Wziąć udział w spotkaniach i debatach branżowych

Targi Eko-Las to nie tylko prezentacje maszyn i najnowocześniejszych technologii, to także debaty, prelekcje, dzięki którym wystawcy jak i zwiedzający mogą otrzymać wartościową dawkę wiedzy od naszych prelegentów

ZGŁOŚ UDZIAŁ W TARGACH

Zademonstrować oferowane maszyny na poligonie leśnym

Głównym czynnikiem który sprawia, że Targi EKO-LAS są unikalne, jest organizacja wydarzenia na terenach leśnych. Umożliwia to realną prezentację harwesterów, forwarderów oraz wszelkich maszyn towarzyszących w trakcie pracy w terenie.

ZGŁOŚ UDZIAŁ W TARGACH

Możliwość zdobycia niepowtarzalnej nagrody

ZŁOTY MEDAL najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana jest za wysoki poziom innowacyjności produktów. Spraw, by na Złoty Medal trafik właśnie do Twojej Firmy!

ZGŁOŚ UDZIAŁ W TARGACH

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu ZAPYTAJ O OFERTĘ