Organizator: Grupa MTP

Targi EKO-LAS ponownie w Mostkach

Podziel się

XVI edycja Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS odbędzie się w dniach 3-5 września 2021 w Mostkach koło Świebodzina.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego w Polsce. Tegoroczna edycja ponownie zawita do dobrze znanej już lokalizacji i odbędzie się w Nadleśnictwie Świebodzin, gdzie powracamy po trzech latach nieobecności.

Celem Targów EKO-LAS jest promocja produktów oraz usług, stworzenie odpowiedniego miejsca do nawiązania długotrwałych kontaktów biznesowych, prezentacja innowacyjnych maszyn i urządzeń oraz kreowanie nowych trendów. Głównym czynnikiem który sprawia, że Targi EKO-LAS są unikalne, jest organizacja wydarzenia na terenach leśnych. Umożliwia to realną prezentację harwesterów, forwarderów oraz wszelkich maszyn towarzyszących w trakcie pracy w terenie. Uczestnicy mają również okazję zapoznać się z aktualnymi trendami oraz nowoczesnymi technologiami, ale też wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach.

Targi EKO-LAS cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych firm. Podczas ostatniej edycji zwiedzający mieli do dyspozycji kilkadziesiąt hektarów powierzchni, na której zostało zaprezentowanych ponad 150 marek.

Do udziału w Targach zapraszamy firmy mające w swojej ofercie m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także wyroby z drewna.

Zdjęcia oraz wideo z poprzednich edycji można znaleźć TUTAJ