Organizator: Grupa MTP

Targi EKO-LAS 2018 za nami

Podziel się

Innowacyjne rozwiązania w maszynach i urządzeniach do pracy w lesie, panele dyskusyjne, spotkania z ekspertami oraz emocjonujące zawody, w których wzięli udział najlepsi forwarderzy i drwale – to tylko wybrane pozycje z programu Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, które w dniach 7-9 września odbyły się w Mostkach k. Świebodzina.

Właśnie zakończyła się XVI edycja Targów EKO-LAS. Do dyspozycji zwiedzających było ponad 120 wystawców, którzy na 25 hektarach zaprezentowali nowatorskie rozwiązania dla branży leśnej. Teren Nadleśnictwa Świebodzin urozmaiciły również konferencje, warsztaty, porady, prezentacje sprzętu nowej generacji w czasie pracy i wielkie show, podczas którego można było zobaczyć pokazy harwesterów czy forwarderów.

Targi EKO-LAS to najważniejsze wydarzenie w sektorze leśnym, na które z niecierpliwością czekali zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Impreza cieszy się dobrą opinią w branży. W ciągu ostatnich lat ukształtowała się formuła wydarzenia odpowiadająca na potrzeby jego uczestników, która łączy w sobie prezentację sprzętu, dynamiczne pokazy oraz wiedzę.

Serdecznie dziękujemy wystawcom, mediom branżowym, związkom, stowarzyszeniom oraz zwiedzającym za udział w Targach EKO-LAS.