Organizator: Grupa MTP

Poznaj naszych patronów medialnych!

Podziel się

Przy każdej edycji do współpracy zapraszamy media branżowe, które na co dzień zajmują się tematyką gospodarowania zasobami leśnymi. Zobacz które wydawnictwa objęły patronatem tegoroczną edycję.

Patronat medialny

To dzięki współpracy z mediami możemy dotrzeć do profesjonalistów i osób zainteresowanych tematyką gospodarowania zasobami leśnymi. Dziękujemy za owocną współpracę, liczymy, że będzie trwała również przy kolejnych edycjach. 

Patronat medialny

„Magazyn Biomasa” - pierwsze na rynku ogólnopolskie czasopismo całkowicie poświęcone branży biomasowej. Miesięcznik jest skierowany do producentów, traderów i przetwórców biomasy, producentów sprzętu do pozyskiwania i obróbki biomasy, biogazowni, dużych gospodarstw rolnych, firm i urzędów zainteresowanych nowymi sposobami pozyskiwania czystej energii, członków zarządów i dyrektorów z sektora energetycznego, firm kogeneracyjnych i firm projektowych zajmujących się budową biogazowni. Magazyn jest dystrybuowany za pośrednictwem Poczty Polskiej w formule wysyłki celowanej oraz prenumeraty. Można go również znaleźć podczas najważniejszych targów poświęconych zielonej energii, a także m.in. na spotkaniach eksperckich i konferencjach poświęconych szeroko rozumianym zagadnieniom z zakresu OZE. Czasopismo zapewnia transfer najnowszych informacji i praktycznej wiedzy oraz spełnia funkcję niezależnej platformy wymiany myśli. Miesięcznik na kilkudziesięciu stronach przedstawia syntezę światowych trendów, informacje biznesowe, interpretację przepisów, profesjonalne analizy, przydatne case studies, wywiady oraz pakiet ciekawych opinii i komentarzy. „Magazyn Biomasa”, jako platforma wymiany informacji i opinii, stał się ważnym elementem rynku, który pełni rolę jego integratora.

Patronat medialny

DREWNO.PL - największy portal branży drzewnej. Swoją działalność rozpoczął w 1998r. Codziennie aktualizowany, dostarcza bieżące informacje związane z szeroko pojętym rynkiem drewna w Polsce i na świecie.

Patronat medialny

Miesięcznik DRWAL to jedyne profesjonalne na polskim rynku pismo skierowane do właścicieli i pracowników firm leśnych, administracji Lasów Państwowych oraz innych osób związanych z zawodowo lasem. W DRWALu są m.in.:

 • porady dla właścicieli i pracowników firm leśnych,
 • informacje, porady dotyczące przetargów na usługi leśne,
 • prezentacje zakładów usług leśnych,
 • prezentacje oraz przeglądy maszyn, urządzeń i narzędzi leśnych,
 • opisy najnowszych technologii prac leśnych,
 • felietony, komentarze dotyczące usług leśnych,
 • informacje Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych.

Adresatami miesięcznika DRWAL są:

 • właściciele i pracownicy zakładów usług leśnych,
 • administracja Lasów Państwowych,
 • przedsiębiorcy związani z leśnictwem,
 • producenci i dostawcy maszyn i urządzeń dla branży leśnej,
 • wykładowcy, studenci i uczniowie szkół i uczelni o profilu leśnym.

Patronat medialny

Portal eROBOCZE.pl to portal o maszynach roboczych i budowlanych, powstaje we współpracy ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych OPERATOR

Patronat medialny

FIRMYLESNE.PL to największy portal dla całej branży leśnej w Polsce i nie tylko - tworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Firmy leśne to przede wszystkim usługowe firmy prywatne, potocznie nazywane zulami, wykonujące wszelkie prace leśne, głównie na zlecenie Lasów Państwowych. Czym zajmują się zule? Wszystkim, co jest do wykonania w lesie ? od sadzenia po ścinkę drzew. Do wykonywania prac w lesie potrzebna jest specjalistyczna wiedza. Wiedza o technikach i technologiach pracy, o bhp, o sprzęcie jaki w tej pracy się wykorzystuje. I tę wiedzę dostarcza właśnie portal firmylesne.pl

Patronat medialny

Gazeta Leśna to miesięcznik dla wszystkich pracujących w lesie, szczególnie przedsiębiorców leśnych i pracowników zakładów usług leśnych

Patronat medialny

Gazeta Przemysłu Drzewnego to lider na rynku prasy branżowej skierowanej do przedsiębiorców przemysłu drzewnego. Ukazuje się nieprzerwanie od 21 lat. Co miesiąc „GPD” gości w większości firm z branży, a jej nakład to 20 tys. egzemplarzy. Liczba stałych prenumeratorów zbliża się do 12 tys., co stanowi 60% całego nakładu. Średnio w numerze ogłasza się ok. 400 przedsiębiorców zaopatrujących przemysł. Natomiast aktualnie w bazie wydawcy znajduje się ponad 64 tys. przedsiębiorstw aktywnie działających w branży, do których trafia „GPD”. Trzon naszej redakcji stanowią dziennikarze o wieloletnim doświadczeniu i znajomości branży, jak również technolodzy drewna, którzy swoją wiedzę inżynierską przekazują w publikacjach na temat najnowszych technologii dostępnych na rynku. Z dużą dbałością o jakość artykułów planujemy każdy kolejny numer „GPD” po to, aby dostarczyć czytelnikom garść aktualnych i najważniejszych informacji mających wpływ na działalność przedsiębiorców.

Patronat medialny

Kurier Drzewny - to Pismo skierowane do specjalistów branży drzewnej i meblarskiej, zawierające wiadomości z zakresu techniki, technologii i nowości.

Patronat medialny

Las Polski - niezależne czasopismo branżowe leśników. Ukazuje się od 1921 r., obecnie w cyklu dwutygodniowym. Podejmuje tematykę z zakresu leśnictwa, ochrony przyrody.

Patronat medialny

Traktorpool.pl to międzynarodowa platforma sprzedażowa, przeznaczona do szybkiego i bezpiecznego kontaktu pomiędzy sprzedającym a kupującym. W czasach postępującej cyfryzacji i przenoszenia życia online, serwis jest świetnym partnerem wspierającym nawiązanie kontaktów sprzedażowych. Portal Traktorpool to wiodąca na rynku europejskim giełda sprzętu rolniczego, która w swoim zasięgu ma terytorium Europy oraz na kontynencie afrykańskim. Miesięcznie portal odwiedza 3 830 000 użytkowników, odnotowuje 40 000 000 wyświetleń strony w miesiącu oraz 1 000 000 potencjalnych kontaktów handlowych w roku (dane potwierdzone przez IVW*). Najważniejsze informacje dotyczące oferty są automatycznie tłumaczone i prezentowane w 25 językach. Do Państwa dyspozycji oddano również kalkulator walut. Każda oferta może być wzbogacona dużą ilością zdjęć oraz filmikiem z prezentacją podczas pracy. Panel klienta oferuje ciągły i nieograniczony dostęp do aktualnych statystyk odrębnie dla każdej oferty.