Organizator: Grupa MTP

Najważniejsze w Polsce spotkanie profesjonalistów branży leśnej odbywa się we wrześniu.

Podziel się

Udział w targach EKO-LAS to świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i nowoczesnymi technologiami.

- Udział w targach EKO-LAS to świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i nowoczesnymi technologiami, jednak głównym magnesem przyciągającym profesjonalistów jest organizacja wydarzenia w całości na terenach leśnych, co umożliwia wystawcom prezentację maszyn w trakcie pracy w terenie
– podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor targów.

Emocjonujące pokazy harwesterów i forwarderów czy pokazy zrywki, wywozu drewna oraz demonstracje pracy rębaków to jedne z najciekawszych punktów programu wydarzeń. Oprócz tego podczas targów odbywają się także Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów oraz zawody drwali.

- Niezmiennie od lat stawiamy na biznesowy charakter wydarzenia, priorytetem jest dla nas stworzenie korzystnego gruntu pod kontakty handlowe oraz zmotywowanie branży leśnej do rozmowy na temat aktualnych wyzwań czy problemów – dodaje dyrektor targów.

Wystawa co dwa lata cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych firm, jako sprawdzone narzędzie promocji oraz nawiązywania kontaktów. W roku 2018 zwiedzający mieli do dyspozycji 60 ha powierzchni, na której zostało zaprezentowanych ponad 150 marek.

- Targi EKO-LAS przez lata przyzwyczaiły już zwiedzających, że poza źródłem wiedzy o produktach, stanowią też doskonałą okazję do poznania nowych pomysłów na bezpieczniejszą i bardziej wydajną pracę w lesie – zaznacza dyrektor targów. - Interesujące wystąpienia oraz seminaria w programie wydarzeń każdej edycji poruszają najbardziej aktualne tematy – dodaje.