Organizator:

Świat Kominków partnerem medialnym Targów EKO-LAS

Podziel się

Świat Kominków objął patronatem medialnym Targi EKO-LAS.

W 2002 roku zaczęła się nasza przygoda wydawnicza z kominkami czego efektem był wydany w 2003 roku pierwszy numer „Świata Kominków”, periodyku, który jest naszym głównym tytułem do dziś. Dostarczamy treści, które pozwolą im zorientować się zarówno w asortymencie kominkowym dostępnym na polskim rynku jak i w różnorodności technicznych rozwiązań stosowanych w tego typu urządzeniach grzewczych. Całości dopełniają teksty dotyczące użytkowania i eksploatacji, kwestii paliw, odprowadzania spalin a także wszelkiego rodzaju osprzętu i akcesoriów stosowanych w kominkach. Jesteśmy pismem o kulturze udomowionego ognia, dlatego staramy się temat kominkowy poruszać maksymalnie szeroko.

Nasze pismo ma szeroki system dystrybucji zarówno formy papierowej jak i jest dostępne w Internecie poprzez platformę issuu.com.

Od 2006 roku przyznajemy nagrody Płomienia Roku m.in.:  dla najlepszych firm, produktów i wydarzeń. Tworzymy platformę www.kominki.org, najchętniej odwiedzany i niemal codziennie aktualizowany portal kominkowy. Klient finalny może w tym miejscu nie tylko zapoznać się z bogatą galerią zdjęć i poczytać o różnych rozwiązaniach i inspiracjach kominkowych, ale także znaleźć firmę wykonawczą i producenta korzystając z atrakcyjnej bazy firm.

Od 2009 roku wydajemy pismo przeznaczonego wyłącznie dla profesjonalistów z branży Kominki PRO. Kilka razy w roku trafia ono w formie bezpośredniej wysyłki (zarówno tradycyjną pocztą jak i w formie elektronicznej) do ponad 2500 firm kominkowych i okołokominkowych. W Kominkach PRO znajdują się teksty dotyczące prawnych, ekonomicznych i marketingowych aspektów funkcjonowania firm, materiały poruszające ważne dla wykonawców zagadnienia techniczne a także informacje o aktualnych wydarzeniach branżowych, szkoleniach i targach. Jest to doskonałe miejsce do szukania przedstawicieli, nawiązania kontaktów biznesowych czy dotarcia do szerokiej grupy wykonawców kominkowych i zdunów w Polsce.

Jesteśmy pasjonatami kominków i uważnie monitorujemy bogaty, polski kominkowy rynek. Kompleksowo zajmujemy się branżą kominkową nie zapominając jednocześnie o indywidualnym podejściu do każdego tematu. Nasz profesjonalny dział handlowy dostosowuje ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Nie jesteśmy wielkim koncernem medialnym tylko niewielkim rodzinnym wydawnictwem, które kładzie nacisk na jakość i autentyczność. Wszystkie materiały powstają w redakcji lub na nasze zamówienie u szerokiego grona współpracowników. Jesteśmy wiarygodnym partnerem zarówno dla firm jak i miłośników kominkowego ciepła oraz cennym źródłem informacji dla naszych czytelników.