🌳

DO ZOBACZENIA W 2025! 🌳  

Organizator:

Seminarium organizowane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Zielonej Górze na targach Eko-Las 2023!

Podziel się

Seminarium o tytule: "Leśna edukacja - od przeszłości do przyszłości" odbędzie się pierwszego dnia targów Eko-Las. Już od godziny 12:30 swoją wiedzą podzielą się z nami eksperci w swoich dziedzinach. Seminarium trwać będzie do godziny 14:30. Serdecznie zachęcamy do udziału!

Wraz z Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze serdecznie zapraszamy na wyjątkowe seminarium pt. "Leśna Edukacja - od przeszłości do przyszłości", które odbędzie się 7 września br. podczas targów Eko-Las!

 

Wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat edukacji leśnej, zapraszamy do udziału nie tylko w seminarium! To będzie świetna okazja, żeby upamiętnić 20-lecie zorganizowanej działalności edukacyjnej Lasów Państwowych i uczcić 100-lecie istnienia tej niezwykle ważnej instytucji. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia Leśnej Osady, przygotowanej przez zielonogórskich leśników.

Stoiska Lasów Państwowych – w hali wystawienniczej oraz w plenerze, będzie można zwiedzać przez trzy dni trwania targów Eko-Las. Leśnicy przygotowali szeroką ofertę, z aktywnościami edukacyjnymi dla wszystkich zainteresowanych poznawaniem tajników przyrody. Dla aktywnych uczestników, zaplanowane zostały ciekawe warsztaty z wykorzystaniem „super surowca” – czyli drewna, niezastąpionego
i odnawialnego surowca, z którego wszyscy na co dzień korzystamy.

Spotkanie seminaryjne jest bezpłatne i stanowi doskonałą okazję, aby wspólnie zgłębić tajniki leśnej edukacji, czerpiąc inspirację zarówno z przeszłości, jak i patrząc w przyszłość. Zachęcamy do wspólnego odkrywania tajników leśnictwa.

 

PROGRAM DO POBRANIA BILETY KONTAKT