🌳

DO ZOBACZENIA W 2025! 🌳  

Organizator:

Podsumowanie I dnia targów: ZDJĘCIA

Podziel się

Za nami pierwszy dzień Targów EKO-LAS. Zapraszamy zwiedzających w piątek oraz sobotę od 9:00 do godziny 16:00

 

Pierwszy dzień targów zakończony!

Dziękujemy za Waszą obecność na targach Eko-Las i oczywiście zapraszamy na kolejne dni. Od godziny 9:00 do 16:00 w piątek i sobotę targowe bramy będą dla Was otwarte.

 

Co wydarzyło się dnia pierwszego?

Targi Eko-Las otworzył Wiceprezes Grupy MTP - Filip Bittner, który podkreślił wagę wydarzenia oraz specyfiki miejsca - Nadleśnictwa Świebodzin. 

Kolejno rozpoczęły się pokazy maszyn w lesie. Maszyny marek Komatsu, Ponsse, John Deere, EcoLog oraz Rottne pokazywały swoje najnowocześniejsze rozwiązania oraz moc w najtrudniejszych warunkach. 

Ogromnym zaskoczeniem dla Wszystkich były słodkości przygotowane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych, która to przed swoim seminarium zaprosiła wszystkich gości na nie jeden, a aż dwa przepyszne torty z okazji 100-lecia Lasów Państwowych oraz 20-lecia zorganizowanej działalności Lasów Państwowych. Seminarium pt. "Leśna edukacja - od przeszłości do przyszłości" cieszyło się sporym zainteresowaniem. Dzięki ciekawym i ambitnym prelekcjom z pewnością będą częścią przyszłych edycji Eko-Lasu.

Poniżej znaleźć można relację z pierwszego dnia targów!

 

FACEBOOK EKO-LAS PROGRAM WYDARZEŃ