🌳

DO ZOBACZENIA W 2025! 🌳  

Organizator:

Nowości od firmy OREGON na Eko-Las

Podziel się

Oregon to firma działająca w branży układów tnących i maszyn leśno-ogrodniczych już od 1997 roku. W tym czasie zdobywali bogate doświadczenie i wiedzę na temat rynku urządzeń tnących oraz potrzeb ich użytkowników.

 

 

System Oregon SpeedCut Nano do pilarek

SpeedCut Nano to nowa seria prowadnic, łańcuchów tnących oraz bębnów sprzęgła o podziałce .325” (niski profil) i szerokości rowka 1,1mm, przeznaczona dla użytkowników niewielkich pilarek spalinowych oraz akumulatorowych, wymagających lekkiego i skutecznego układu tnącego. Unikalna budowa zębów tnących zwiększa wydajność cięcia nawet o 15%.

WIĘCEJ O NOWOŚCI

Łańcuch Oregon 19HX do harwestera

Następca łańcucha 18HX, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających operatorach harwesterów. Agresywny profil zębów tnących, największe i najgrubsze spinki wśród łańcuchów Oregon, opatentowany stop stali oraz oksydowane zęby tnące łańcucha - to gwarancja maksymalnej wydajności oraz trwałości w każdych warunkach pracy.

WIĘCEJ O NOWOŚCI

Prowadnice Oregon SpeedMax XL do harwestera

Prowadnice z serii SpeedMax XL z wydłużonym o 28% wymiennym noskiem, większą zębatką oraz grubszymi o 14% łożyskami to nowy standard jakości, wytrzymałości i niezawodności. W połączeniu z udoskonalonym kształtem, redukującym obciążenie układu tnącego, prowadnice SpeedMax XL to idealny wybór do wymagającej pracy, gdzie nie ma miejsca na kompromisy.

WIĘCEJ O NOWOŚCI
STRONA WYSTAWCY BILETY PROGRAM WYDARZEŃ