Organizator:

Lista wystawców na Targi EKO-LAS

Podziel się

Zapraszamy do zapoznania się z listą wystawców Targów EKO-LAS 2021.

Poniżej lista wystawców Targów EKO-LAS 2021:

WYSTAWCA NR STOISKA
AGCO Sp. z o.o. / VALTRA 502
AGRO-MASZ Paweł Nowak 205
AGROMET- MOTOIMPORT Sp. z o.o. 120
ARCON POLSKA Sp. z o.o. 302
AUROX 402
BÓBR s.c. Andrzej Gudalewski, Grzegorz Jackowski 203
CDN ERGO Sp. z o.o. / PONSEE 305
DREWNO.PL Sp. z o.o. 3
ECO-TECH-LAS A.Z. Kamil Piotr Zabłocki 106
EPIC MOBILE Sp. z o.o. Sp.k. 105
FORESTPOL Piotr Kirdzik 208
FOREX POLSKA Sp. z o.o. 404
FORTECH SERWIS Hoffman i Szumicki Spółka jawna 301
FULL MASZYNY BUDOWLANE Sp. z o.o. 112
GRACO Sp. z o.o. 124
HEMPOL  Sp. z o.o. 126
HIFI FILTER POLSKA Sp. z o.o. 7
HYDROFAST Sp. z o.o. 127
HYDROG Rogalewski i Wspólnicy Sp.j. 117
HYPERIN 121
INTERTEL Group 505
JMK Sp. z o.o. 130
KOMPANIA LEŚNA Sp.j. 503
KOPA-KAMIŃSKI Maszyny  Leśne Sp. z o.o. 211
KOTSCHENREUTHER FORST & LANDTECHNIK GmbH & Co. KG 504
LASMEDIA Sp. z o.o. / NOWA GAZETA LEŚNA 216
LKT s.r.o. 401
MAR-GO Małgorzata Zabłocka 107
MDL Jacek Witkowski 303
MENDELOVA UNIVERZITA V BRNE Skolni lesni podnik Masarykuv les Krtiny 207
MERCEDES-BENZ TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. 111
MHS / SERWIS MIKULSKI Hydraulika Siłowa Rajmund Mikulski 134
NADLEŚNICTWO ŚWIEBODZIN 201
Narzędzia dla Leśnictwa GRUBE Sp. z o.o. 206
Oficyna Wydawnicza OIKOS Sp. z o.o. / DRWAL 507
PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY OKRĘGOWY INSPEKTORAT PRACY W ZIELONEJ GÓRZE 201
ORANGE POLSKA S.A. 105
OŚRODEK ROZWOJOWO-WDROŻENIOWY LASÓW PAŃSTWOWYCH W BEDONIU 209
OŚRODEK TECHNIKI LEŚNEJ 133
PH TESTPOL Janusz Kozubek 202
PHU Andrzej Klimowicz 108B
PKO LEASING S.A. 305
PPHU TEX-STAR Marcin Tyc / VEGATOL 102
PPUH FAO FAR Janusz Glajcar 104
PROMETHEUS SA 105
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe MANTA Sp. z o.o. 8
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGRO-RAMI Raniś i Wspólnicy s.c. 205
REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W ZIELONEJ GÓRZE 12
REMET CNC TECHNOLOGY Sp. z o.o. 129
SADMASZ Roman Boraś / ZANON 132
SEPPI m_ 131
SERAFIN PUH Andrzej Serafin 125
SIGNUMAT POLSKA Sp. z o.o. 215
SKAVSKA Tomasz Betka 122
SmokeD Sp. z o.o. 8
STARTLAS Sp. z o.o. 118
STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH im. Mieczysława Wierzbickiego 4
STROJIRNA NOVOTNY s.r.o. 305
TA TECHNOLOGY Sp. z o.o. 210
TAGART 214
TAKMA Tadeusz Tiuchty 2
TAXUS IT Sp. z o.o. 11
TEKNAMOTOR Sp. z o.o. 119
T-MOBILE POLSKA S.A. 9
ULV Polska Rafał Szulwic 212
URZĄD STATYSTYCZNY W ZIELONEJ GÓRZE 116
UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig Sp.k. 110
VOITH TURBO Sp. z o.o. 5
WARTER PRO. 204
WARYŃSKI ORIGIN Sp. z o.o. 213
WESEM Sp. z o.o. Sp. k. 123
Wydawnictwo INWESTOR Sp. z o.o./ GAZETA PRZEMYSŁU DRZEWNEGO 6
XGIEŁDA  Sp. z o.o. 304
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy HYLMET Henryk Figiel, Eugeniusz Piesik Sp.j. 108
ZAKŁAD URZĄDZANIA I UTRZYMANIA ZIELENI A. Popek, M.Popek Sp.J. 128
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Alicja Stryszyk 401
ZUL ZULAS inż. Tomasz Karataj / STIHL 101