Organizator: Grupa MTP

Bezpieczeństwo nie idzie w las! Bezpieczne targi EKO – LAS już za miesiąc!

Podziel się

Wiedza płynąca z obserwacji rynku, nastrojów poszczególnych branż oraz doświadczenie – to filary pozwalające na zorganizowanie bezpiecznej edycji targów EKO - LAS 2020.

Czas na wydarzenia dla biznesu

Dzięki odmrożeniu gospodarki, kalendarz wydarzeń targowych zapełnił się do końca roku.  Grupa MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie, gotowa na różne scenariusze, także w zależności od branży, już od czerwca organizują wydarzenia na swym terenie, a także konferencje i spotkania online w nowoczesnym studiu zbudowanym przez Poznań Congress Center. GRUPA MTP wykorzystała swoje doświadczenie oraz potencjał specjalistów i bazując na wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego zaprojektowała i z powodzeniem wdrożyła system bezpiecznych rozwiązań i standardów. Zaowocowało to wspólną akcją Miasta Poznań, lokalnych przedsiębiorców i targów:  #WracamyDoGry.

Wyzwania i szanse

Wydarzenia dla biznesu zaplanowane na jesień,  mają umożliwić zmierzenie się z wyzwaniami i wykorzystać szanse, jakie niesie ze sobą ten wyjątkowy czas.  
- Konieczność tworzenia efektywnych i adekwatnych do sytuacji rozwiązań jest częścią naszej pracy, niezależnie od okoliczności, jakie niesie rzeczywistość. Tak też stało się w przypadku wydarzeń targowych w roku 2020.  Jesteśmy w pełni przygotowani na realizację spotkań branży w nowych standardach – bezpiecznych dla wszystkich odwiedzających Targikomentuje wiceprezes zarządu Grupy MTP, Filip Bittner.  Konfrontacja pozycji firmy na rynku, prezentacja kolekcji oraz podpisanie kontraktów na ich dystrybucję, spotkania i rozmowy biznesowe po wielu miesiącach – to tylko niektóre z korzyści, jakie mogą płynąć z udziału w targach.

Bezpieczeństwo w standardzie

Dbałość o bezpieczeństwo i komfort spotkań wystawców i zwiedzających – to elementarny cel, jaki zakłada zespół organizacji targów EKO - LAS 2020. Wśród najważniejszych z działań, które zostały wdrożone i pozwoliły na udział w dotychczasowych wydarzeniach, można wymienić zamieszczenie kamer termowizyjnych z pomiarem temperatury uczestników przy wejściach na tereny targowe, punkty dezynfekcji rąk oraz komunikaty o konieczności zasłaniania ust i nosa, a także zachowania dystansu.

Dzięki materiałom prezentującym przygotowania do każdej z planowanych imprez, można się przekonać, że wydarzenia organizowane przez Grupę MTP czynione są w trosce o wspólne bezpieczeństwo, rozwój biznesowych możliwości i komfort spotkań.

 

 

Więcej informacji:

→ www.mtp.pl/pl/usługi/podróż-i-pobyt/standardy-bezpieczeństwa/