Organizator:

Znamy Mistrza Polski Operatorów Forwarderów!

11.09.2023 13:38:45

Podziel się

Wyłoniony został zwycięzca IV Mistrzostw Polski Operatorów Forwarderów! Najlepszy okazał się Kacper Kaczyński, który będzie mógł reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata!

Dnia 8 września 2023 roku w Mostkach koło Świebodzina miały miejsce IV Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów! Wydarzenie to odbywało się przy okazji trwania targów Eko-Las. Przedsięwzięcie przyciągnęło znakomitą widownie, która dopingowała i fascynowała się działaniami operatorów.

W zawodach wzięli udział najlepsi operatorzy z całej Polski. Zawodnicy rywalizowali na specjalnie wytyczonym torze, gdzie liczyła się zarówno zwinność jak i szybkość. Konkurencje zostały dobrane, by jak najbardziej uwypuklić wskazane umiejętności. Najtrudniejsze okazało się ułożenie wieży z pociętych kawałków drewna, była to jak się okazało decydująca umiejętność, by móc marzyć o jak najlepszym rezultacie.

Spośród wszystkich zawodników najlepszy okazał się Kacper Kaczyński, który z czasem 4:05 w finałowym przejeździe pokonał Mariana Korzystkę. Trzecią lokatę zajął Piotr Kwiatkowski. Wszyscy konkurujący wykazali się ogromną wiedzą na temat wykorzystania maszyny w swojej pracy, za co serdecznie gratulujemy.

Zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach mieli do wyboru forwardery następujących marek:

Była to nie tylko rekordowa edycja pod względem dostępnych maszyn dla operatorów, lecz także ilości zgłoszeń oraz znakomitej widowni. Profesjonalne nagłośnienie oraz obecność speakera dodatkowo podnosiły rangę wydarzenia.

Finaliści otrzymali nagrody:

I miejsce - 2 500 PLN

II miejsce - 1 000 PLN

III miejsce - 500 PLN

a także nagroda rzeczowa dla zwycięzcy:

I miejsce - zbiornik mobilnego tankowania do oleju napędowego SWIMER mobi5S 400l

Firma Gulf przygotowała także dla finalistów nagrodę w postaci oleju Gulf o wartości 500 PLN

Serdecznie dziękujemy wszystkim współorganizatorom, sponsorom głównym oraz sponsorom