DO ZOBACZENIA W 2025! 🌳

Organizator:

Podsumowanie II dnia targów: ZDJĘCIA

Podziel się

Drugi dzień targów Targów EKO-LAS. Zapraszamy zwiedzających w sobotę od 9:00 do godziny 16:00. Będzie to ostatnia możliwość zobaczenia najważniejszych i najlepszych maszyn, rozwiązań i technologii dla branży leśnej!

Drugi dzień targów oficjalnie zakończony!

Dziękujemy za Waszą obecność na targach Eko-Las. Dzisiejsza wysoka frekwencja pokazuje, iż targi Eko-Las to ważne wydarzenie, które jest potrzebne, by rozwijać branżę drzewną w naszym kraju.

Co wydarzyło się dnia drugiego?

Kolejki zwiedzających już przed godziną 9:00 kształtowały się na terenie targowym. Główną atrakcją tego dnia były IV Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów. Wydarzenie przyciągnęło znakomitą widownie, która gorąco dopingowała swoich zawodników. Zawody rozpoczęły się eliminacjami o godzinie 10:00, a zakończyły finałem i wręczeniem nagród. Gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom, a przede wszystkim zwycięzcy, który z czasem 4:05 pokonał wytyczony tor.

Dziś miały miejsce również pokazy maszyn w lesie. Podzielone zostały one na dwa bloki trwające od godziny 10:00 do 13:35 oraz od 12:40 do 14:45. Pokazy odbędą się jutro w takiej samej formie oraz w tych samych godzinach.

W hali wystawienniczo-konferencyjnej od godziny 10:00 miało miejsce IV Forum Zarządcy Zieleni pt. "Wyprawa do lasu miejskiego". Podjęte zostały tematy mikrolasów, lasów miejskich oraz jak możemy je wspierać, a także doboru gatunków drzew i krzewów w zależności od warunków glebowych

Poniżej znaleźć można relację z pierwszego dnia targów!