25 maja mija termin zgłoszeń

Odbywające się cyklu dwuletnim Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne wydarzenie w naszym kraju, które tak chętnie odwiedzają przedstawiciele lasów państwowych, pracownicy zakładów usług leśnych, władze miast i gmin oraz rolnicy.

Zapraszamy do udziału w XVI edycji Targów Gospodarski Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, która odbędzie się Mostkach koło Świebodzina w dniach 7-9 września 2018 roku. W ostatniej edycji wydarzenia zlokalizowanej na powierzchni ponad 59.000 m2 wzięło udział przeszło 130 wystawców. Ekspozycję targową odwiedziło ponad 5.159 osób, które połączyła wspólna pasja do gospodarki leśnej.

Zapytaj o ofertę uczestnictwa >>>

Termin zgłoszeń mija 25 maja!

Głównym magnesem przyciągającym branżę leśną na Targi EKO-LAS jest organizacja wydarzenia w całości na terenach leśnych, dzięki czemu uczestniczący w nich wystawcy mają możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn do pozyskiwania, zrywki czy wywozu drewna. Emocjonujące pokazy harwesterów czy forwarderów na powierzchniach demonstracyjnych stały się siłą napędową ostatniej edycji, dlatego tegoroczne wydarzenie również zostanie wzbogacone prezentacją maszyn w czasie pracy.

Targi EKO-LAS to nie tylko ekspozycja firm działających w branży leśnej, ale również bogaty program merytoryczny, na który składają się intersujące seminaria oraz porady ekspertów. To również okazja do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych.

Wstecz

Partnerzy Medialni

 

 
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact