Organizator:

Lokalizacja i bilety

Podziel się

Targi EKO-LAS 2021 odbywają się w miejscowości Mostki k. Świebodzina, na terenie nadleśnictwa Świebodzin. Dla gości udostępniony zostanie niestrzeżony parking w najbliższym sąsiedztwie wystawy. Zachęcamy do rezerwacji miejsc parkingowych w wyprzedzeniem, poprzez platformę tobilet.pl.

LOKALIZACJA TARGÓW EKO-LAS 2021

Targi EKO-LAS 2021 odbywają się w miejscowości Mostki k. Świebodzina, bezpośrednio przy drodze nr 92 Świebodzin – Torzym. Masz wątpliwości jak dotrzeć na targi? Sprawdź dokładną lokalizację na mapie.

SPRAWDŹ NA MAPIE

BILETY I ZAPROSZENIA

Na teren targów obowiązuje wstęp za okazaniem biletu lub zaproszenia. Akceptujemy je w formie wydruku oraz w postaci elektronicznej na urządzeniu mobilnym. Każde zaproszenie wymaga wypełnienia ankiety epidemiologicznej. Najszybciej zrobisz to online klikając w przycisk pod tekstem. Targi są otwarte w godzinach 10-17 (czw., pt.) oraz 10-16 (sob.).

KUP BILET

PARKING

Dla gość udostępniony zostanie niestrzeżony parking w najbliższym sąsiedztwie wystawy. Zachęcamy do rezerwacji miejsc parkingowych w wyprzedzeniem, poprzez platformę tobilet.pl.

ZAREZERWUJ PARKING