🌳Do zobaczenia we wrześniu 2023!🌳  

Organizator:

Targi Eko-Las, czyli dlaczego warto zarezerwować czas 7-9 września!

Podziel się

XVII edycja Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS odbędzie się w dniach 7-9 września 2023 w znanych już Mostkach koło Świebodzina. Serdecznie Zapraszamy!

Targi EKO-LAS ponownie będą gościć w Mostkach

XVII edycja Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS odbędzie się w dniach 7-9 września 2023 w znanych już Mostkach koło Świebodzina.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego w Polsce. Tegoroczna edycja ponownie zawita do dobrze znanej już lokalizacji i odbędzie się w Nadleśnictwie Świebodzin, gdzie odbyła się również poprzednia edycja.

Celem Targów EKO-LAS jest promocja produktów oraz usług, stworzenie odpowiedniego miejsca do nawiązania długotrwałych kontaktów biznesowych, prezentacja innowacyjnych maszyn i urządzeń oraz kreowanie nowych trendów. Głównym czynnikiem który sprawia, że Targi EKO-LAS są unikalne, jest organizacja wydarzenia na terenach leśnych. Umożliwia to realną prezentację harwesterów, forwarderów oraz wszelkich maszyn towarzyszących w trakcie pracy w terenie. Uczestnicy mają również okazję zapoznać się z aktualnymi trendami oraz nowoczesnymi technologiami, ale też wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach.

 

Targi EKO-LAS cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych firm, dlatego tegoroczne wydarzenie zapowiada się naprawdę ekscytująco, a przede wszystkim rekordowo. Stawiamy na 23ha powierzchni ekspozycyjnej, a na niej ponad 150 wystawców. Co więcej droga zwiedzania wyniesie 3000m, a całe wydarzenie podzielone zostanie na 2 olbrzymie strefy pokazów maszyn podczas pracy. Każda strefa wielkości 10 000m2. Jesteśmy pewni, iż liczba profesjonalnych zwiedzających jeszcze bardziej wzrośnie i osiągnie liczbę 8000 osób.

Do udziału w Targach zapraszamy firmy mające w swojej ofercie m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także wyroby z drewna. Zapraszamy również hobbystów, a nawet osoby niezwiązane z branżą leśną, by poprzez uczestnictwo w tego typu wydarzeniu przekonać się iż jest to bardzo angażująca, ciekawa i wciągająca tematyka, nad którą warto się pochylić i spędzić przy niej miło czas.