Złoty Medal MTP

zm_el-002.jpg

 

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. O Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie walczy niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Wystawcy, którzy uzyskali to prestiżowe trofeum mają możliwość nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami władz państwowych, samorządowych, stowarzyszeń branżowych, światem biznesu i mediami. Dzięki formule konkursu, która pozwala na ogłoszenie wyników przed targami, laureaci mają możliwość wcześniejszego przygotowania kampanii marketingowej nagrodzonego produktu. Każdy laureat otrzymuje Pakiet Medalisty, który pomaga zwiedzającym znaleźć dobry produkt na targach lub wspiera nabywcę w dokonaniu racjonalnego wyboru spośród wielu porównywalnych produktów.

Medaliści chętnie promują produkty wykorzystując wizerunek Złotego Medalu uznając go za wiarygodną rekomendację ważną w procesie budowania marki i zaufania do jakości oferowanych wyrobów. Logo Złotego Medalu pojawia się na firmowych reklamach, stronach internetowych, newsletterach, ulotkach reklamowych, a także na opakowaniach produktów.

Zachęcamy Państwa do zgłoszenia udziału w konkursie, gdyż jesteśmy przekonani o wyjątkowości prezentowanych przez Was produktów.

Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych o Złoty Medal MTP mija: 05.07.2016 r.

Kontakt:

WORLD TRADE CENTER POZNAŃ sp. z o. o.

ul. Bukowska 12
60-810 Poznań

Osoby do kontaktu:
Hanna Ochnik-Pawłowska
tel. 609 672 321
fax: 61 866 6134
e-mail: hanna.pawlowska@wtcpoznan.pl
Konto: Bank PEKAO S.A. nr 78 1240 6612 1111 0010 3433 8273

 

http://www.binte.pl/

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact