Aktualności
18.06.2018
Targi EKO-LAS to na największe spotkanie biznesowe dla sektora leśnego służące promocji produktów oraz usług, nawiązaniu długotrwałych kontaktów biznesowych, prezentacji innowacyjnych maszyn i urządzeń oraz kreowaniu nowych trendów.

[ więcej ]


11.06.2018
W tym roku jesień w branży leśnej rozpocznie się wyjątkowo widowiskowo. Wszystko za sprawą Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, które odbędą się w dniach 7-9 września. XVI edycja Targów EKO-LAS ponownie zawita do dobrze znanej już lokalizacji i odbędzie się w Mostkach koło Świebodzina.

[ więcej ]


06.06.2018
6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

[ więcej ]


04.06.2018
Do udziału w Targach EKO-LAS zapraszamy grupy zorganizowane. W tym roku organizatorzy uprościli proces zgłaszania grup, którego można dokonać w dwóch krokach.

[ więcej ]


28.05.2018
Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska odbędą się w dniach 7-9 września 2018 roku w Mostkach koło Świebodzina. Jak dojechać na to wydarzenie?

[ więcej ]


23.05.2018
Przed nami XVI edycja Targów EKO-LAS, największej w naszym kraju wystawy prezentującej ofertę maszyn, urządzeń oraz usług leśnych, która w dniach 7-9 września odbędzie się w Mostkach koło Świebodzina.

[ więcej ]


21.05.2018
Szykuje się rekordowa edycja Targów EKO-LAS. Organizatorzy odnotowali bardzo duże zainteresowanie ze strony wystawców. W najbliższy piątek, 25 maja mija termin zgłoszeń. Z dnia na dzień ubywa powierzchni ekspozycyjnej.

[ więcej ]


21.05.2018
Kampania promocyjna Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS właśnie się rozpoczęła.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni

  
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact