III Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów

III Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów

 

W czasie Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska Eko-Las w Mostkach koło Świebodzina planowane są kolejne – trzecie Mistrzostwa Polski Operatorów Forwarderów. W tym roku do grona organizatorów, poza Międzynarodowymi Targami Poznańskimi i Katedrą Techniki Leśnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, dołączyło Stowarzyszenie Przedsiębiorców Leśnych im. Mieczysława Wierzbickiego. Mistrzostwa zaplanowane są na sobotę, 8 września. Zawodnikiem może zostać każdy kto:

• ma zacięcie sportowe, lubi dobrą zabawę i chciałby spróbować swoich sił na maszynach wiodących marek

• pracuje od co najmniej roku na forwarderze

• posiada uprawnienia do obsługi żurawi przenośnych w kategorii IIŻ wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Rozgrywane od 2014 roku Mistrzostwa są niezwykle emocjonującym wydarzeniem, które zbiera tłumy widzów i zapewnia mnóstwo sportowych wrażeń. Startujący zawodnicy stanowią elitę wśród operatorów, nasz Mistrz z 2016 – Kamil Kaczyński zajął II miejsce na Mistrzostwach Świata w czasie Targów Elmia Wood w zeszłym roku. Zapraszamy do obejrzenia filmów z poprzednich Mistrzostw z Janowa Lubelskiego w serwisie YouTube.

Wkrótce uruchomiona zostanie strona internetowa, gdzie można będzie uzyskać więcej informacji lub zgłosić swój start w zawodach.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni

  
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact